Zmena farby

Vyčarí vám dobrú náladu zmena farby? Keď zo zimných tmavých odtieňov, prejdete na farby jari? Mne vždy zlepší náladu, keď je tu zmena farby z tmavých odtieňov na tie veselé jarné. Žltá je momentálne moja obľúbená farba. Chlapci majú obaja žlté bundy a ja tiež. Machy-machy.

Pochmúrne tmavé dni strieda stále viac slnka, zmena času predĺži dni a zmena farby v šatníku zase vylepší celkový vzhľad aj moju náladu. Pamätám si, ako som aj chlapcom kúpila, keď boli menší, žlté jarné bundy. Aj sebe som kúpila žltú …. Ja tú jar milujem ?. A ešte tulipány, zber a sušenie jarných byliniek, vôňu vo vzduchu, všetku zeleň, teplejšie počasie. Najradšej by som žila v takom podnebí celý rok. Keď teplota nepresiahne 24°, noci sú chladné, ale nemrzne a cez deň svieti slniečko a dá sa vybehnúť von.

Jedine mi nevyhovuje zmena času. Nemalo to už skončiť? Rozbilo nám to celý jeden deň a ďalší trvalo dostať sa do obvyklej rutiny s deťmi. Zaspávanie poobede aj večer to celé posunulo o hodinu neskôr. Matej ráno nevedel vstať do škôlky.

Po pôrode si stále vyberiem rifle na gumu. Ruku na srdce, kto nie? Menej to tlačí, zavadzia, lepšie sa v tom sedí za volantom, rýchlejšie oblieka. Keď majú vyšší pás, je to výhra. Zakryjú čo majú ?.

My už opäť v tieto dni, kým sa počasie nezblázni a nezačne pršať, balíme desiatu, ovocie, vodu a vyrážame s našimi tromi Koťátkami na výlet. Občas to vyzerá, že z bytu neodídeme nikdy. Ja všetko chystám, manžel oblieka chlapcov. Nina trpezlivo a už oblečená čaká vo vajíčku. A občas plače, lebo nám zvyšným to prišli dlho trvá. Je to boj dostať sa s tromi deťmi z domu ale zo dňa na deň je to rýchlejšie.

                                                                                                                                Žltá bunda: Outdoorová bunda              Rifle: Džínsové legíny 
VŠETKY BLOGY ZO SÉRIE ČO MI NIKTO NEPOVEDAL NÁJDETE TU? -> Príprava na dojčenie