Minimalistický outfit na materskej

Čo je najjednoduchšie obliecť si na materskej? Tepláky? Nieeee….. Minimalistický outfit na materskej stačí, ak bude pozostávať z riflí a trička. Že nuda? Opäť nie. Už dlhý čas viete nájsť tzv mom jeans. Nadol sa zužujú, hore sú širšie a majú vyšší pás. Mne vyhovuje tento strih. Ako by staré mamy povedali: dievka, veď máš holie členky! Áno, ale ak je vonku teplé jesenné počasie, sú to ideálne rifle.

Rada by som, aby sa mamy na materskej o seba starali. Toto píšem aj sebe. Nájsť si čas pre seba. Nahodiť sa hoci aj do minimalistického outfitu a hurá za psychohygienou. Moja kamoška sa mi minule priznala, že na materskej sa nerada pekne obliekala. Že bola neustále od detských sopľov, jedla a ďalej to nejdeme rozoberať ?. Na rovinu, ani mňa to nijak nebaví. Ale vravím si, že vyťažím z toho aspoň niečo. Preto si vyberám čisté veci zo skrine, hahaha. A aj tak základ sú mom jeans a predĺžené tričko pod zadok, kardigan ako vždy. Z toho sa už dá niečo vystrúhať.

Viete, keď mám bežať za dieťaťom, ktoré sa rozhodlo ísť na cestu…. Nooo, proste neobujem si lodičky. Logické, však? Tričká bez vzorov sú kombinovateľné s čímkoľvek a mom jeans detto. Najideálnejší na nich je, že si k nim pokojne nahodil lodičky, na vrch sako a hurá biznis look. Čo vám poviem, už som sa naučila viac menej zo všetkého vyťažiť maximum.

Na materskej by sme mali na seba dbať. Ja napríklad šaty až tak nenosím, skôr príležitostne. Preto mi vyhovujú džínsy. A ľahšie sa v nich ohýba k dieťaťu. V sukni si žena musí dávať viac pozor, haha.

Preto chcem každú jednu z nás povzbudiť, aby o seba dbala. Žena – matka na seba zvykne veľmi zabúdať. Skôr dáva na prvé miesto deti, rodinu atď…. Verím, že vás nakopnem,a by ste sa o seba starali, milé ženy, po všetkých stránkach života.

                                                                                                              Funkčná outdoorová bunda: Bunda                  Mom džínsy: Džínsy             Tričko: Dlhé tričko, krátky rukáv 

 

VŠETKY BLOGY ZO SÉRIE ČO MI NIKTO NEPOVEDAL NÁJDETE TU? -> Príprava na dojčenie