Posledný výlet

Spravili sme si s mojím dievčatkom 2v1 ešte jeden posledný výlet. Neďaleko Sliača, poznáte Čerín? S chlapcami sme boli mrknúť Mičinské travertíny. Chlapci to poňali opäť svojsky a po svojom. Jeden sa rozbehol vpravo a druhý vľavo ?. Oni dvaja potrebujú hlavne výbeh a jedlo.  Obe podmienky sme splnili.

Ja tomu hovorím posledný výlet. Potom som sa maximálne vypravila k doktorovi alebo som si spravila špacírku po byte. Čo vám poviem. Ledva som sa hýbala. Avšak na tento výlet som sa aspoň vyparádila. Razím teóriu, zahoď tepláky a trošku sa nahoď. Mne to vždy zlepší náladu. Pri pohľade do zrkadla sa tiež sama sebe páčim. Plus make-up mi tiež vylepšil náladu. Veď ktorá žena by odolala nahodiť sa?

Milujem jeseň a preto som si objednala košeľové šaty v žltej farbe. Nejak sa mi tento rok táto farba zapáčila a tiež vo mne evokuje toto ročné obdobie. Kedysi to bolo červená, teraz je to žltá. Šaty sú využiteľné takmer počas celého roka, na gombíky s dobrou dĺžkou. Tehotenské rifle mám tiež z Bonprix a sú mäkké a pohodlné. nesmiem zabudnúť na kardigan. Tých má asi najviac a tento v tehlovej farbe príjemnej oživil celý outfit. Nakupujem v poslednej dobe spôsobom, aby som veci vynosila nielen v tehotenstve, ale i potom. Respektíve, každé tehotenstvo to tak robím.

Toto bolo moje posledné tehotenské fotenie. Bábätko už máme na svete a pomaly sa učíme spoločne žiť. Dni plynú jeden za druhým. Nestíham sledovať čas. Iba si chcem užiť chvíle tu a teraz. Krásnu jeseň vám prajem, priatelia.

                                                                                                Džínsy: Tehotenské džínsy                                 Šaty: Košeľové šaty                               Kardigán: Kardigán
Prečítaj si aj Blog ->Babyfriendly dovolenka aj v Tatrách